Pozitivní prohlášení-afor

Člověk úspěšný a šťastný, vždy ví, co konkrétně chce a čeho chce v životě dosáhnout a dosáhne toho. Jakmile zvládnete i Vy moc Vašeho vědomí a podvědomí, Vás život se naplní  štěstím, radostí, láskou, zdravím a docílíte i trvalého úspěchu a bohatství.
  
Podvědomí však nehodnotí, co je dobré nebo špatné a realizuje pouze to přání, které se promítne do vašeho  záměru. Buďte pozitivně optimističtí a dělejte vše s radostí a láskou nebo zůstanete negativní s Vašimi  pochybnostmi a strachem, že se to zase nepodaří. Sami si připravujete, jak budete v příštím období žít, nešťastně bez lásky, radosti nebo úspěchu.
  
Vědomi /rozum / má vůli, ale není schopen pocítit vnější záměr. Podvědomí /duše/ je schopna pocítit vnější záměr, ale nemá vůli. Jednota vědomi a podvědomí podrobuje vnější záměr vůli. Vaše není o nic horší než podvědomí ostatních. Zasloužíte si to nejlepší, máte vše, co tomu potřebujete. Na vás zůstává jen to, abyste toho využili.
 
 Jde o ovlivňování reality neboli účinnou techniku, která umožňuje tvořit věci, které se z bědného pohledu zdají neuskutečnitelné, a zejména dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení. Podstata  uvedeného pozitivních prohlášeních   zpracovaných  na Vaše konkrétní problémy. Zpracovaných při osobní konzultaci, spočívá v modelu variant, které  představují  nový pohled na náš současný život.
 
 Pozitivně myslet znamená mít životní pohodu, být úspěšný, používat p o z i t i v n í prohlášení. /mantry/   Negativně myslet  v nás vyvolává pochybnosti, zlost, strach a nenávist. Každý by měl zvládnout své myšlenky, pocity, nálady a převzít za ně plnou odpovědnost. Uvědomit si, že každý je strůjcem svého štěstí nebo zklamání, to je jediná cesta, jak být šťastný a spokojený.
 
  Převážné části z Vás se daří naplňovat Vaše představy, ale stále máte problémy zbavit se negativních návyků a myšlenek. Nevěříte svému vědomí, nejste naladěni na pozitivní myšlenky a nedaří se Vám zformulovat záměr k  dosažení úspěchu.
 
Zpracovali jsme konkrétní pokyny a rady jak se chovat  v  různých životních situacích, které jsou připraveny speciálně pro jednotlivé okruhy problémů - doporučujeme Vám ve volných chvílích si neustále  promýšlet  témata zaslaných pokynů.
 
 Zformulujte si své pozitivní prohlášení a konkretizujte jej do záměru. Vyberte si z karet TAROTU, jednu náhodnou kartu, která, přitahuje Vaši pozornost a vyzařuje z ní pozitivní energie. Kartu mějte neustále při sobě jako TALISMAM.

Myslete na realizaci svého záměru. - zvolte pohodlnou pozici v sedě nebo v leže na tichém místě. Uvolněte celé tělo, začněte  od temene hlavy, uvolněte  postupně všechny svaly a končete u nohou.  Zhluboka a pomalu pravideln dýchejte břichem 5 krát a pak hrudníkem, budeme pro  dýchávat čakry a meridiány.
 
Když dosáhnete pocitu úplného uvolnění, začněte si představovat to, co si přejete, do podrobnosti, vytvoříte si detailní záměr, při tom docílíte příjemný duševní zážitek.Udržíte-li v mysli určitý obraz, řekněte nahlas nebo v mysli pozitivní prohlášení (několikrát za sebou). Budete-li mít čas přes den, můžete si pozitivní prohlášení  opakovaně psát několikrát za sebou.
 
- před spaním a po probuzení si   v  uvolněné poloze opakujte některé ze tří uvedených pozitivních prohlášení v okruhu, který v současné době realizujete.Přitom si držte tarotovou kartu. Soustřeďte se na kartu a pozitivní prohlášení.
 
  Možná, že budete překvapeni   jednoduchostí   postupu. Všichni ostatní zasílají knihy nebo blogy, nebo několika stránkové dopisy, kde je těžké se ve velkém množství informací orientovat.
 
 
Nabízíme a budeme zasílat tyto níže uvedené okruhy:
 
 I. OKRUH – Trpím komplexem méněcennosti a nemám důvěru
 
 II. OKRUH – Jsem smolař
 
III. OKRUH – Chci najít lásku
 
 IV. OKRUH – Chci zapomenout na minulost
 
 V. OKRUH – Chci být úspěšným
 
 VI. OKRUH – Chci dosáhnout finančního úspěchu
 
 VII. OKRUH – Chci najít práci a jistotu
 

Napište si o OKRUH-podle Váši potřeby:cassiophea@seznam.cz

- popište váš problém...

-poplatek 590,-Kč

 - pokud se Vám při dodržení uvedených pokynů nepodaří řešit

Váš problém, napište nám své poznatky...rádi Vám poradíme.
1463153_186240298234282_1168736596_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one